Обирайте підручники для своєї школи на наступні 5 років

25 лютого 2021

Саме зараз триває процедура вибору підручників для шкіл. Інститут модернізації змісту освіти нагадує, що підручники друкуються один раз на 5 років. За підручниками обраними у 2021 році, учні будуть навчатися наступні п’ять років. Тому запрошують підійти до ознайомлення і вибору підручників відповідально та сумлінно.

Видавництво «Астон» полегшує навчання дітям – ми розробили аудіододатки до підручників «Історія України», «Всесвітня історія» та «Зарубіжна література», і тепер навчальний матеріал можна СЛУХАТИ, що допоможе при дистанційному навчанні та спростить підготовку учнів до уроків. 

      

Ознайомитися 

з підручником

 

Обрати підручник для школи

Ознайомитися 

з підручником

 

Обрати підручник для школи

Ознайомитися 

з підручником

 

    Обрати підручник для школи

Ознайомитися 

з підручником

 

  Обрати підручник для школи

До Вашої уваги наводимо інструкцію щодо ознайомлення з електронними версіями підручників:

 З 22 лютого по 17 березня 2021 року в електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 8 класу (від видавництва «Астон» це «Всесвітня історія» та «Історія України»), а також ознайомитись з електронними версіями підручників для 8 класу, які пропонується обрати для повторного видання у 2021 році («Зарубіжна література» та «Англійська мова»).

Для ознайомлення необхідно:

1. Обрати розділ «Конкурс підручників».

2. Обрати підрозділ «Конкурсний відбір підручників для 8 класу»

3. Обрати предмет.

4. Ознайомитися з переліком підручників.

5. Переглянути інформацію про обраний підручник та завантажити фрагмент його pdf-версії для ознайомлення.

6. Також, за бажанням, можна ознайомитись з експертними висновками підручника та/або залишити зауваження та пропозиції щодо покращення якості підручника.

Інструкція щодо ознайомлення

Результати вибору підручників заклади освіти вносять до спеціальної форми вибору у Державній інформаційній системі освіти http://diso.gov.ua/ з 09 до 17 березня 2021 року.

Звертаємо вашу увагу, що безпосередній вибір проектів підручників здійснюють вчителі, а їх вибір затверджується педагогічною радою закладу освіти.

Кожен педагогічний працівник має право повідомити на «гарячу телефонну лінію» МОН (044)248-21-61) чи письмово на поштову адресу МОН (проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або ІМЗО (вул. Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035), або на електронні адреси: dpo@imzo.gov.ua, expert88mon@gmail.com про вплив або бажання третіх осіб вплинути на його волевиявлення щодо вибору підручників чи про факт зміни волевиявлення вчителів у якому він працює.

Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 8 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (Лист МОН від 16.01.2021 № 1/9-13).