Доставка

Для найшвидшого оформлення Вашого замовлення та його доставки, переконливо просимо Вас уважно і вірно вказувати свої дані (ПІБ, індекс, адресу, контактний телефон). Обов’язково вкажіть номер свого МОБІЛЬНОГО телефону, оскільки наш менеджер повинен буде зв’язатися з Вами для підтвердження Вашого замовлення перед відправленням.

Способи доставки товару:

  • УКРПОШТОЮ. Практика показує, що це найдовший вид доставки – біля 4-5 робочих днів (не виключаючи святкових та вихідних).
  • Компанією-перевізником НОВА ПОШТА. Відносно швидкий спосіб доставки. Здійснюється за наявності представництва в місті отримувача. Про адреси представництв цього перевізника Ви можете дізнатись на сайті цієї компанії. Строки доставки цим способом з моменту відправлення – 1-2 дні.
  • DELIVERY досить надійна логістична компанія з доступними цінами за послуги. Деталі ви можете переглянути на офіційному сайті. Доставка відбувається протягом 1-2 днів.

Зверніть увагу: Вартість доставки вибраним способом покупець сплачує самостійно. Сума залежить від ваги та віддаленості населеного пункту. Доставка по місті Тернопіль безкоштовна.