Видавництво "Астон" завершило роботу над підручниками для 5 класу НУШ

10 травня 2022

Шановні вчителі, батьки та учні.

Колектив видавництва «Астон» вважає своїм обов’язком у цей важкий воєнний час наполегливо працювати над підручниками для Нової української школи. Наш колектив і більшість авторів знаходяться в тилу України – в західних областях, тому маємо всі умови для наполегливої творчої роботи.

Україна обов’язково переможе сили пітьми і регресу, і українські діти повернуться до шкіл здобувати якісну європейську освіту. Ми європейці – це наш цивілізаційний вибір. Наше майбутнє – у вільній освіченій європейській сім’ї народів, а не в концтаборі «руського міра».

Наша команда не лише завершила роботу над підручниками для 5 класу НУШ, а й наполегливо працює над навчально-методичним забезпеченням: робочими зошитами, тематичними, контрольними роботами та іншими навчальними матеріалами.

Якщо до 1 вересня в нашої держави не буде можливості надрукувати підручники для 5 класу, усім бажаючим буде надано доступ до електронних версій підручників, а також більшість з них будуть доступні в аудіоформаті.

Також команда видавництва «Астон» вже розпочала роботу над підручниками для 6 класу НУШ, щоб вчасно забезпечити навчальними матеріалами пілотні школи та неперервність лінійки підручників для 5-6 класів.

З усіма підручниками для 5 класу  НУШ видавництва «Астон» можна ознайомитися тут: https://aston.te.ua/pidruchniky/vybir-pidruchnykiv-dlia-5-klasu-2022/