Відгуки щодо посібників «Мистецтво» 4 клас авт. Г.Кізілова, О.Шулько

28 вересня 2020

 

Світлана Зав’ялова, учителька пілотного 4-А класу СЗШ І-ІІІ ст.#2 с.Городківка Крижопільського р-ну Вінницької обл. надіслала фото та відео, зроблені під час цікавого уроку, та прокоментувала їх: «Ваші завдання - наша робота. Перебивати листочки дуже сподобалося учням. А нам дуже-дуже подобаються ваші матеріали. Дякуємо!».  А нам надзвичайно приємно отримувати позитивні відгуки від учителів та учнів! Закликаємо вчителів пілотних шкіл також ділитися враженнями та побажаннями щодо посібників «Мистецтво» 4 клас видавництва «Астон».  
Нагадаємо, що електронні версії посібників є у вільному доступі за покликанням https://aston.te.ua/catalog/pilotuvannia-osvitnikh-materialiv/
 

      

 

Натисніть для перегляду відео

____________________________________________________________________________________________________________________________

А ось що нам пише педагог Акуленко Алла Миколаївна Бердянської гімназії №3 "Сузір`я":
"Дякую за цікавий та сучасний підручник "Мистецтво" для 4 класу авторів Г. Кізілової та О. Шулько видавництва "Астон". Дуже цінне те, що до підручника додається аудіо, відеоматеріали, презентації. З нетерпінням чекаємо 3-тю частину. Дякуємо за чудову роботу!"

____________________________________________________________________________________________________________________________

Високу оцінку матеріалами підручника дає і Флінта Наталія Володимирівна, вчителька Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Тернопільської області:
"Дякую за Вашу натхненну працю! Підручник «Мистецтво» - крутезний. Діти із задоволенням працюють на уроках, занурюються у світ мистецтва, творять. Бажаю Вашому підручнику натхнення, довголіття, продовжувати дивувати та мотивувати дітей! Дякую авторському колективу та видавництву! Ми із задоволенням працюємо, черпаємо ідеї та натхнення!"

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Захарова Тетяна Іванівна, вчителька Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва підтримує своїх колег у позитивній оцінці та надсилає фото, за які їй окрема подяка:
"Діти пілотного 4-В класу спеціалізованої школи 250  м. Києва із задоволенням навчаються за підручником "Мистецтво" Галини Кізілової та Ольги Шулько. Кожного разу із великим зацікавленням досліджуюють мистецькі твори, із нетерпінням чекають нових задумок і технік виконання  від авторів і з радістю їх втілюють у життя. Спасибі авторам за чудові відеопрезентації до кожного уроку. Це значно полегшує роботу вчителя. Рекомендуємо всім майбутнім четвертокласникам!"


    ______________________________________________________________________________________________________________________________

Цілу фотогалерею можна створити з дитячих робіт, що їх разом із добрими словами подяки надіслала нам вчителька Української Гімназії міста Краматорськ Бакаєва Ірина Валеріївна! Колективу видавництва "Астон" і авторам підручника надзвичайно приємно!
"Протягом І семестру учні 4-х  пілотних класів Краматорської української гімназії виконали значну частину завдань, запропонованих  навчальним посібником "Мистецтво".  Досліджуючи навколишній світ на уроках ЯДС , діти на уроках з образотворчого мистецтва продовжували подорож у просторі і часі у світ природи та світ людей. Поринали в глибоке минуле (реставрація глечиків, створення силуетів давніх тварин, моделювання одягу в різні часи тощо) , здійснювали подорож в майбутнє (інопланетні гості); фантазували з кольорами (основними та похідними, холодними та теплими), зображували пейзажі  та перетворення в природі, пробували себе в ролі аніматорів (герої мультфільмів), костюмерів та дизайнерів, скульпторів тощо. Окрім практичних завдань діти отримували знання з теорії предмета, виконували різноманітні підготовчі вправи та "цікавинки". Щиро дякуємо авторам!"