Посібник «Математика : зовнішнє незалежне оцінювання» авторства В. Козири продовжує отримувати високі оцінки!

10 лютого 2021

Готуючи для вас навчально-методичний посібник «Математика : зовнішнє незалежне оцінювання», ми навіть уявити не могли, скільки позитивних коментарів та високих оцінок він отримає! Ось деякі з останніх:

Танюша Рицька Замовляла собі та учням, дуже задоволена, хороший посібник, теоретичний матеріал систематизований, море розв'язаних прикладів з детальним поясненням. Рекомендую всім для якісної підготовки

Надія Даляк Теж дуууже рекомендую! 14 модулів , а не 40 тем, як пропонують інші видання! З теоретичними відомостями - супер!!!! Реально навіть випускникам самим готуватися! Дякую редакторам!

Наталія Буката Посібник супер!!! Зібрані тестові завдання із ЗНО попередніх років по темах. Рекомендую!!!

Елена Товстоног дуже гарний посiбник, особливо сподобалися текстовi задачi

Елена Кучер Замовила і через день вже тримала збірник в руках!Дуже сподобався!Дякую!

Iryna Zabiiaka Придбала для себе, бо учні придбали Істера. Посібник сподобався. Використовуватимемо обов"язково! Тестові завдання шикарні, і є завдання із ЗНО минулих років. Особлива подяка за розділ "Задачі з параметрами"!

Фериде Фериде Мы тоже приобрели. Сын очень доволен и просит на остальные предметы подобный материал! (Ми теж придбали. Син дуже задоволений і просить на інші предмети подібний матеріал!)

Natalie Stanislaviv Замовила ввечері, на наступний ранок передзвонили - дуже приємний і ввічливий працівник - через 24 год вже тримала книжку в руках. Що тут скажеш - дякую за Вашу роботу!

Наталия Герасимович Купила. Очень понравился (Купила. Дуже сподобався)

Дякуємо усім за гарні слова та бажаємо найвищих балів у результаті ЗНО! Замовити посібник можна ТУТ. І не забувайте, що при замовленні від 15-ти примірників діє знижка 20%!