"Англійська мова (11-й рік навчання, профільний рівень)" підручник для 11 класу ЗЗСО

Обкладинка Анотація

"Англійська мова (11-й рік навчання, профільний рівень)" підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Авт. Морська Л.І.)

Підручник призначений для учнів одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти, що виконують навчальну програму за профільним рівнем.

Підручник складається із восьми тематичних розділів відповідно до вимог чинної програми Міністерства освіти і науки України («Цифрові технології і наукові досягнення», «Мистецтво», «Здоровий спосіб життя: їжа», «Покоління. Люди і суспільство. Дружба», «Хобі і відпочинок у вільний час», «Світ мандрів», «Вік живи – вік учись», «Світ професій»), кожен з яких
пропонує вправи і завдання для формування мовних навичок (лексичних і граматичних – Vocabulary Builder, Grammar Builder) і мовленнєвих умінь (читання – Reading Skill Builder, аудіювання – Listening Skill Builder, усного мовлення – Speaking Skill Builder і писемного мовлення – Writing Skill Builder). У запропонованих розділах подається також блок завдань для повторення (Let’s Revise and Practise), а також для консолідації лексико-граматичних навичок (Use of English) у форматі тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Варто зазначити, що більшість завдань у підручнику відповідає формату ЗНО з метою належної підготовки учнів до завершального оцінювання.

Переглянути фрагмент підручника

Демоверсія підручника