Конкурс підручників для 4 класу (2021)

Обкладинка Анотація

Мистецтво: підручник інтегрованого курсу для 4 класу ЗЗСО ( авт. Кізілова Г. О., Шулько О. А.)

Це єдиний підручник, який проходить апробацію в пілотних школах України і вже отримав схвальні відгуки. Переглянути відгуки можна ТУТ.

У підручнику подано навчальний матеріал, передбачений Типовими освітніми програмами для закладів загальної середньої освіти, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна та О. Я. Савченко.
Видання містить навчальний матеріал та розвивальні завдання, спрямовані на досягнення очікуваних результатів навчання за змістовими лініями мистецької освітньої галузі згідно з проєктом нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Матеріал підручника дібрано з метою формування та розвитку загальнокультурної компетентності та предметних компетентностей з музичного та образотворчого мистецтва.

Переглянути фрагмент підручника

Відеопрезентація підручника

Відеозверення авторів підручника

Аудіододаток "Мистецтво"  у вільному доступі

Презентації уроків з образотворчого мистецтва у вільному доступі

Презентації уроків з музичного мистецтва у вільному доступі

Календарно-тематичне планування у вільному доступі

Дидактичний роздатковий матеріал (1 частина) у вільному доступі

Дидактичний роздатковий матеріал (2 частина) у вільному доступі

За програмою Шияна Р. Б. 

Українська мова та читання : підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах). Частина 1 (авт. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М.)

Підручник укладено згідно з вимогами чинного Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми початкової освіти колективу авторів під керівництвом Р. Б. Шияна.

Підручник отримав високу експертну оцінку на Всеукраїнському конкурсі та набрав 91,67% з максимально можливої кількості балів.

Матеріал підручника забезпечує реалізацію таких змістових ліній, як: «Взаємодіємо», «Досліджуємо усно», «Читаємо медіа», «Взаємодіємо письмово», «Досліджуємо мовлення», «Театралізуємо», що сприяє формуванню мовленнєвих,  мовних і читацьких умінь четвертокласників. Концептуальні засади побудови нового інтегрованого підручника: розвиток ключових комунікативної та читацької компетентностей; міжпредметна інтеграція; текстоцентричний підхід до вивчення мови; дослідницький характер навчання; інноваційні технології вивчення мовних та літературознавчих понять; формування національно-культурної ідентичності особистості молодшого школяра; сучасний дизайн і максимальна візуалізація матеріалу.

 

Переглянути фрагмент підручника

Відеопрезентація підручника

Презентація підручника у двох частинах

Календарно-тематичне планування у вільному доступі

Презентації до уроків, Робочий зошит, Зошит з розвитку мовлення, Зошит для діагностичних робіт на стадії підготовки

За програмою Шияна Р. Б. 

Українська мова та читання : підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах). Частина 2 (авт. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М.)

Для  полегшення  роботи із матеріалами  підручника,  що розміщені  на сайті видавництва, пропонується  інтернет-підтримка через QR-коди.

Для здобувачів освіти 4 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи, методистів та батьків.

Переглянути фрагмент підручника

Календарно-тематичне планування у вільному доступі

Презентації до уроків, Робочий зошит, Зошит з розвитку мовлення, Зошит для діагностичних робіт на стадії підготовки