Українська мова. БУКВАР Навчальний посібник для 1 класу закладів ЗЗСО (у 6-и частинах) (Авт. В. І. Наумчук, М. М. Наумчук)

Натисніть на зображення обкладинки,
щоб ознайомитися із вмістом посібника

  

  

 

Вперше в історії нашої держави першокласниці та першокласники отримують можливість навчатися грамоти за якісно новим навчальним посібником, змістовий компонент якого об’єднав навчання читання, письма та розвитку мовлення.
“Українська мова. Буквар” у 6-и частинах є інтегрованим навчальним виданням, у якому синтезовано надбання української та  європейської букваристики і яке у повному обсязі репрезентує у логіці пізнавальної діяльності систематизований виклад предмета “Українська мова” відповідно до навчальної програми початкової освіти під керівництвом Р. Б. Шияна, О. Я. Савченко й об’єднує функції підручника і робочого зошита.

Календарно-тематичне планування

Розробки уроків І семестр

Розробки уроків ІІ семестр

Презентації авт. Оксана Залипецька, Ольга Лешків (наступні матеріали на стадії розробки і незабаром будуть додані)

Матеріали для аудіювання до підручника «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (1 частина) (авт. Наумчук В.І., Наумчук М.М.) (393 кб, PDF) 

Будемо щиро вдячні за ваш вибір, коментарі та побажання!
Контакти для зворотного зв’язку з авторами та командою видавництва «Астон»: https://www.facebook.com/UTovaston/ або  tovaston@gmail.com