Українська мова та читання. Робочі зошити для 3 класу ЗЗСО

Шановні освітяни! 

Дякуємо, що ви обрали наш підручник "Українська мова та читання" підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (авт. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В.)

Ми підготували для вас робочі зошити:

Українська мова та читання. Робочий зошит для 3 класу закладів загальної середньої освіти. Частина 1 (авт. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В.) Українська мова та читання. Робочий зошит для 3 класу закладів загальної середньої освіти. Частина 2 (авт. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В.) Українська мова та читання. Зошит з розвитку мовлення для 3 класу ЗЗСО (авт. Чабайовська М., Шароварко С.) Українська мова та читання. Зошит для діагностичних робіт. 3 клас (Авт. Чабайовська М., Омельченко Н.)

Зошити Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ІМЗО від 25. 05. 2020 № 22.1/12-Г-304)

Переглянути фрамент зошита (1 частина)

Відповіді до 1 частини

Переглянути фрамент зошита (2 частина)

Відповіді до 2 частини

 

У посібнику подано різні види творчих завдань з української мови та читання (детальні і стислі перекази, діалог, відгук про книгу, путівник, лепбук, складання тексту за поданим початком, серією малюнків, картиною, на основі власних спостережень, інфографіки, коміксів тощо), що сприятиме розвитку літературно-творчих здібностей, критичного мислення, становленню індивідуального стилю мовлення молодших школярів.
Для здобувачів освіти третього класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи, методистів та батьків.

Переглянути фрагмент зошита

Посібник містить завдання для діагностики навчальних досягнень учнів 3 класу з української мови (мова навчання) та читання. Для здобувачів освіти третього класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи, методистів та батьків.

Переглянути фрагмент зошита